קריאה לפי נושא


האתר שלנו מכיל מידע ומאמרים במגוון נושאים. בחרו מהרשימה כדי לקבל ריכוז של הפריטים בנושא זה:

כל הנושאים, אינטרנט, דברים שאהבנו, חוויית לקוח, חוויית משתמש, טכנולוגיה, יזמות, יצירתיות, מיתוג, עיצוב, פרסום, רשתות חברתיות, שיווק, תוכנה, תיק עבודות, תקשורת שיווקית, תרבות דיגיטלית


אודות

אנו מספקים ליווי וייעוץ לעסקים חדשים או ותיקים, שרוצים לעצב את החוויה ואת המותג שלהם באופן מעמיק ושלם. השירותים שאנחנו מציעים מורכבים מכמה נדבכים - שכולם מכוונים לשפר את הבולטות שלכם ואת ההצלחה שלכם בשוק.

אנחנו מאמינים שכל קניה של מוצר משרתת צורך חווייתי, וכל חוויית מוצר מספרת סיפור שהוא הנכס העסקי הגדול ביותר, ואנחנו מאמינים שהלקוח שנמצא שם בחוץ לא רוצה רק לדעת. הוא רוצה להרגיש ולהתלהב. הוא רוצה שאתם תהיו חלק מהסיפור שלו. הוא רוצה שתאמינו בו, כדי שהוא יוכל להאמין בכם.

אנו עוסקים בפרויקטים מגוונים, שהמשותף להם הוא החוויה האנושית. כל תהליך שאנו מעורבים בו - בין אם מדובר בתקשורת שיווקית, מיתוג או ייעוץ ארגוני - מתחיל ומסתיים באדם, בקשר בין בני-אדם, ובפיתוח ועיצוב של חוויות.

אנחנו מאמינים בשירות שהוא שותפות אסטרטגית: ליווי מחשבתי ומעשי שמיועד ליצור פתרונות עסקיים ממוקדי-לקוח.

גורדון הנדסת חוויות ומיתוג
מיתוג · חוויית לקוח · קופירייטינג · ייעוץ ארגוני
ת.ד. 380 גבעתיים · טלפון: 03-5730981 ·
תכני האתר מוגשים בכפוף לרשיון CC BY-NC-ND 2.5

קריאה לפי נושא    |    אז מה זה בעצם מיתוג?    |    מדוע להשקיע בחוויית לקוח?


PattieBoyds


כיף גדול לעבוד עם חבורה של מוזיקאים צעירים ומבטיחים, שיודעים בדיוק מה הם רוצים. בעבודה עם PattieBoyds השתדלנו לייצר שפה חזותית שתואמת את ההשראה המוזיקלית וההגשה הייחודית של הלהקה.


"PattieBoyds מביאה למאזינים סאונד שונה מאלו שהביאו לעולם בעליה של פטי, ונשמעת הרבה יותר כמו ג'ף באקלי מאשר הביטלס או בלוז כחול ורגוע. בזמן הקצר בו היא קיימת ובועטת הצליחה הלהקה לאסוף לעצמה קהל קטן ומושבע, והם מופיעים בימים אלו ברחבי תל-אביב והסביבה."
http://www.mako.co.il/music-Magazine/articles/Article-95e4f9c1fd12531006.htm

לוגו ואתר אינטרנט:


מדבקה:


יישום סמארטפון: