קריאה לפי נושא


האתר שלנו מכיל מידע ומאמרים במגוון נושאים. בחרו מהרשימה כדי לקבל ריכוז של הפריטים בנושא זה:

כל הנושאים, אינטרנט, דברים שאהבנו, חוויית לקוח, חוויית משתמש, טכנולוגיה, יזמות, יצירתיות, מיתוג, עיצוב, פרסום, רשתות חברתיות, שיווק, תוכנה, תיק עבודות, תקשורת שיווקית, תרבות דיגיטלית


אודות

אנו מספקים ליווי וייעוץ לעסקים חדשים או ותיקים, שרוצים לעצב את החוויה ואת המותג שלהם באופן מעמיק ושלם. השירותים שאנחנו מציעים מורכבים מכמה נדבכים - שכולם מכוונים לשפר את הבולטות שלכם ואת ההצלחה שלכם בשוק.

אנחנו מאמינים שכל קניה של מוצר משרתת צורך חווייתי, וכל חוויית מוצר מספרת סיפור שהוא הנכס העסקי הגדול ביותר, ואנחנו מאמינים שהלקוח שנמצא שם בחוץ לא רוצה רק לדעת. הוא רוצה להרגיש ולהתלהב. הוא רוצה שאתם תהיו חלק מהסיפור שלו. הוא רוצה שתאמינו בו, כדי שהוא יוכל להאמין בכם.

אנו עוסקים בפרויקטים מגוונים, שהמשותף להם הוא החוויה האנושית. כל תהליך שאנו מעורבים בו - בין אם מדובר בתקשורת שיווקית, מיתוג או ייעוץ ארגוני - מתחיל ומסתיים באדם, בקשר בין בני-אדם, ובפיתוח ועיצוב של חוויות.

אנחנו מאמינים בשירות שהוא שותפות אסטרטגית: ליווי מחשבתי ומעשי שמיועד ליצור פתרונות עסקיים ממוקדי-לקוח.

גורדון הנדסת חוויות ומיתוג
מיתוג · חוויית לקוח · קופירייטינג · ייעוץ ארגוני
ת.ד. 380 גבעתיים · טלפון: 03-5730981 ·
תכני האתר מוגשים בכפוף לרשיון CC BY-NC-ND 2.5

קריאה לפי נושא    |    אז מה זה בעצם מיתוג?    |    מדוע להשקיע בחוויית לקוח?


Possibloom


Possibloom - מיזם לבניית רשת חברתית שמאפשרת פיתוח רעיונות, שיתוף בהם, מימוש שלהם, וניהול של כל הפעילות הכרוכה בהגשמתם. המיזם שאף לרכז מגוון כלים נוחים, לפתרון כל הצרכים שקשורים בקידום כל רעיון שהוא.


מעבר לכך, Possibloom יצר קשרי-גומלין בין אנשים ובין רעיונות, כך שכל רעיון יכול להיות ניזון מרעיונות אחרים, להתפתח דרכם, ולהיות בעצמו חלק ממארג ההגשמה האנושית.

המיתוג של מיזם Possibloom הדגיש את ערכי ההגשמה, הפשטות, והשיתוף.

יצרנו שפה חזותית שמבטאת פשטות, כמעט של משחק ילדים. עם דימויים שאינם מעולם ההיי-טק, צבעים, וקווים רכים.

ביטאנו את ההבטחה המותגית של המיזם באמצעות דימוי של תהליך בעל שלבים שמובילים זה לזה, תוך הדגשת העוצמה של האלמנט הרשתי.

הבענו את נושא ההגשמה, גם ע"י דימויים חזותיים, וגם בטקסטים, כדי לשים דגש על הערך העיקרי - הבאת כל רעיון טכנולוגי לכדי עסק חי ופעיל, ולא רק אספקה של ערכת כלי פיתוח.

לוגו:דיאגרמות ואיורים:


עלון הסבר: